2005

2005

Firmanın kuruluşu. Sektörünün lider firmalarından olan Nod32 virüs programının sağlayıcısı Stratus firması ile Kocaeli Gold Partnerlik anlaşması yapıldı. Cbox marka bilgisayar ve çevre birimlerinin üreticisi Çözüm Yazılım Donanım A.Ş. firması ile yetkili servislik anlaşması yapıldı. 


2007

2007

Turkcell bilişim ortağı Netservis firması ile Yetkili servislik anlaşması yapılarak bölgedeki tüm Turkcell mağazalarının bilgisayar hizmetleri firmamız tarafından verilmeye başlandı. Ek bir anlaşma ile Turkcell satış ekibinin ürün portföyündeki FCT, Wireless Router, v.b ürünlerin desteği yine firmamız tarafından sağlandı. Bilgisayar üreticilerinin liderlerinden olan MSI firması ile Kocaeli Yetkili Satıcılığı anlaşması yapıldı.


2010

2010

Microsoft firması Partner network anlaşması yapıldı. Dell firması Registered Partner anlaşması yapıldı. Sanallaştırma teknolojisinin tartışmasız lider firması Vmware ile yetkili satıcılık anlaşması yapıldı. Firewall konusunda sektörün önde gelen iki firması ile Juniper ve Fortigete ürünlerinin yetkili satıcılığı anlaşması yapıldı. E-Ticaret sistemi üreticilerinden Bilginet Firması ile Kocaeli Ana Bayiliği anlaşması yapıldı. 


2013

2013

Yazılım departmanı kuruldu. Yazarkasa ve POS sistemlerinin öncülerinden olan Hugin firması ile Yetkili Satıcılık anlaşması yapıldı. Market yazılımlarının tecrübeli firması Barsoft ile Marmara Bölgesi Ana Bayilik anlaşması yapıldı. Tuğla fabrikalarına özel Pro-Tuğla adında ilk ürünümüz tamamlanarak satışına başlandı. Karton fabrikalarına özel Pro-Karton adındaki ürünümüz tamamlanarak satışına başlandı. Pro-Teklif programı tamamlanıp satışına başlandı. 


2014

2014

Yazılım departmanı genişletilerek Pro-Atık adındaki Atık Yönetim Sistemi yazılımımızın Arge işlemleri başlatıldı. NCR Markası ile Yazarkasa üzerine bölge bayiliği anlaşması yapıldı. Netservis Firması ile İşNet Projeleri kapsamında Penti, US Polo, Aydınlı Grup firmalarına servis verilmeye başlandı.  


2015

2015

Pro-Lig programı yazılım ve Ar-ge işlemlerine başlandı. Ay Marka Mağazacılık ile anlaşma yapılıp Network Mağazalarına servis verilmeye başlandı. Pro-Atık programı tamamlanarak satışına başlandı. İşNet ile Petrol Ofisi destek anlaşması yapıldı.


2016

2016

Pro-Lig programı tamamlanarak Türkiye genelinde satışına başlandı. Türkiye genelinde Crakers Pizza mağazaları ile ürün alımı ve destek anlaşması yapılıp  hizmet verilmeye başlandı. Araç servislerine iş takibi için Pro-Tamirci adında araç servis takip programı yazıldı ve satışına başlandı. 


2017

2017

Gemi Acente firmaları için program Ar-ge işlemleri başlamıştır. Pro-Res adında restoran yazılımımızın geliştirme işlemleri devam etmektedir.